Kolejny sukces naszych uczniów, III miejsce w województwie 😎Cieszymy się ogromnie, duma nas rozpiera! 😄😊
Wojewódzki konkurs "Uruchom serce bliźniemu"❤️, który odbył wczoraj w Olsztynie, zgromadził reprezentantów 80 szkół z całej Warmii i Mazur. Ta liczba świadczy o tym, że wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy, ratowania życia jest bardzo potrzebna i bliska każdemu z nas.
Trzyosobowe zespoły najpierw zmagały się z testem wiedzy, aby wyłonić 10 najlepszych reprezentacji, których wiedzę teoretyczną następnie sprawdzono w praktyce.
Z wielką dumą przekazujemy informację, że reprezentacja braniewskiej "Trojki" pod kierunkiem p. Anny Fiedorowicz ❤️zdobyła III miejsce w tym wojewódzkim konkursie.
Maria Goerick ❤️, Karolina Mucha ❤️i Dominik Waraksa ❤️zaprezentowali wiedzę i umiejętności na bardzo wysokim poziomie, co zostało docenione przez sędziów 👏🤝💪
Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody indywidualne, a także puchar i nagrodę dla szkoły, wszyscy jednak zgodnie uznali, że było to naprawdę wspaniałe doświadczenie, a wiedza i umiejętności jakie zdobyli są bardzo ważne życiowo.
W przygotowaniu uczniów do konkursu brał również udział tata Dominika - Pan Jarosław Waraksa, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej ekipy ❤️
Dziękujemy również Panu Tomasz Sielicki Burmistrz Braniewa ❤️za piękne koszulki, w których cała ekipa mogła z dumą promować nasze miasto Braniewo.
Tekst: p. Anna Fiedorowicz