Pierwsze "wysłuchanie publiczne" w ramach projektu ♻GreenUp za nami. ♦W dniu dzisiejszym delegacje ze Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie,
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie oraz Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie zaprezentowały przedstawicielom władz w Braniewie, efekty swojej pracy nad fiszkami projektowymi. ✔Przedstawione zostały trzy propozycje projektowe: „Młodzi liderzy środowiska”, „Braniewski Ogród Botaniczny - Spokojne miejsce eco braniewskiej młodzieży” oraz „ŚMIEĆCRAFT - Gra o zieloną przyszłość”.✅ Tomasz Sielicki Burmistrz Braniewa podpisał List intencyjny - pakt na rzecz zielonej zmiany w gminie miasta Braniewo, w którym deklaruje, iż wspólnie z przedstawicielami konsorcjum projektowego GreenUp, dołoży wszelkich starań, by dotychczas wypracowane inicjatywy młodzieży w przyszłości mogły się urealnić.