„Kielich goryczy” – to tytuł pięknego i wzruszającego przedstawienia, które towarzyszyło wczoraj Drodze Krzyżowej odprawionej w Bazylice Mniejszej w Braniewie. W główną rolę wcielił się ks. Krzysztof Dzikowski, a towarzyszyli Mu p. Marta Spychała, brat Leszek Kozioł i nasi wspaniali Uczniowie.
Inicjatorkami i reżyserkami przedstawienia były katechetki – p. Teresa Podlecka i p. Agata Iluk-Kasza. Oprawę muzyczną zawdzięczamy p. Dawidowi Spychale.
Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy ks. proboszczowi Leszkowi Galicy, s. Kindze, s. Róży i s. Justynie. Za współpracę dziękujemy także Rodzicom uczniów.
Autorem zdjęć oddających atmosferę wczorajszego przedstawienia jest p. Krzysztof Wiśniewski, któremu również serdecznie dziękujemy.
Przedstawienie można będzie obejrzeć raz jeszcze jutro, tj. 17.03.2024 r., po Mszy Św. o godz.12.15 w Sanktuarium Krzyża Świętego w Braniewie. Serdecznie zapraszamy.